Ενημερώνουμε τους γονείς και κηδεμόνες των μαθητών μας ότι την Τετάρτη 29 Ιανουαρίου και ώρα 17:30 θα γίνει η επίδοση των ελέγχων του Α' Τετραμήνου.

arista

Η Διεύθυνση και ο Σύλλογος Διδασκόντων του 1ου Γυμνασίου ευχαριστεί θερμά την εταιρεία Γουντσίδης για την προσφορά στους μαθητές της Γ Γυμνασίου για την εκδρομή στη Βουλή των Ελλήνων.

Ενημερώνουμε τους μαθητές μας ότι είναι στη διάθεση τους αναμνηστικά απολυτήρια του σχ. έτους 2018 - 2019

agiasmos

Σας ενημερώνουμε ότι ο αγιασμός για το νέο σχολικό έτος θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου 2019 στις 09:30. Καλή σχολική χρονιά!

Thumbnail Την Πέμπτη, 27 Φεβρουαρίου 2020, στο πλαίσιο των πολιτιστικών προγραμμάτων: Ανακαλύπτοντας το αρχαίο θέατρο, Γωνιές πολιτισμού, Πολιτισμός και...